Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Szmaragdove

Wionek Woniaczka prezentuje ślub Magdaleny i Krystiana

Fiolety…

… amarant i nieco zieleni – dekoracje Sun Flower

Małe baleriny

Małe dziewczynki w tiulowych, kolorowych spódniczkach tutu to wymarzony orszak panny młodej.

Dekoracje ławek

Kościelne ławki delikatnie przystrojone mini bukietami umieszczonymi w koszyczkach czy prostych wiaderkach nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru…

Dekoracja kościoła

Masa zdjęć i uroczysta przysięga – to już dwa powody dla których warto udekorować kościół.

Bukiety z tulipanów

Propozycja dla idących do ślubu wczesną wiosną. Tulipany to wdzięczne kwiaty, które ładnie komponują się z wszystkimi typami urody i kolorami sukien ślubnych.

Bukiety z peonii

Jak w każdej sferze życia również we florystyce, a zwłaszcza ślubnej są sezonowe lub powracające trendy. Peonia jest jednym z najpopularniejszych kwiatów ślubnych.

Pomandery

Pomander, czyli kulę kwiatów wykoszystuje się przede wszystkim jako dekorację krzeseł czy ławek kościelnych. Mogą być również alternatywą bukietu panny młodej i druhen…

Dzieci na weselu

Warto poświęcić trochę czasu na zorganizowanie dzieciom udanego przyjęcia, jeśli chcemy go przeżyć bezstresowo, bez nudzących się maluchów, uganiających się po sali balowej w szaleńczym pędzie.

Szukamy fotografa

Znalezienie odpowiedniego fotografa ślubnego jest trudnym zadaniem. Przedstawiamy kilka podstawowych pytań, jakie musicie zadać, zanim podejmiecie decyzję, że ta osoba będzie uwieczniać to szczególne wydarzenie.

Transport

Samochód, który zawiezie nas do kościoła to jedna ze stałych pozycji w weselnym budżecie. Oto nasze propozycje.

Stylowe mamusie

Zadbajmy o to by nasze mamy prezentowały się tego dnia pięknie. Przedstawiamy galerię szykownych propozycji dla mamy Panny Młodej.

Sypnąć szczęściem

Zwyczajów związanych ze ślubem jest mnóstwo w każdej religii czy szerokości geograficznej jednak sypanie ryżem pojawia się dziś w większości z nich.

Dziewczynki z kwiatami

Dziewczynki sypiące kwiaty przed Panną Młodą w drodze do ołtarza stanowią niewątpliwą atrakcję ceremonii zaślubin. Wyglądają zachwycająco i mają zdecydowanie więcej zalet niż druhny: na pewno nie zawrócą w głowie Panu Młodemu