Bridelle Style

Bridelle Style

Mamy przed sobą kolejną edycję książki „Bridelle Style – Inspirujące Pomysły na Ślub”. Ponownie, ponad 300-to stronicowa pozycja już od pierwszych stron imponuje jakością i dbałością o każdy szczegół.

Tradycyjnie już i tym razem mamy dla Was jeden egzemplarz książki – napiszcie do Nas, jeśli chcecie, by Wasza ślubna biblioteczka wzbogaciła się o dodatkową pozycję – wystarczy wysłać do nas maila o treści „Książka Bridelle”. Czekamy na Was do 2 kwietnia 2017.

Kolejna książka duetu Waltz & Piechota

I tym razem każdy znajdzie coś dla siebie, bo stylizacje przygotowane przez zespół Karoliny Waltz i sfotografowane przez Magdalenę Piechotę to kalejdoskop stylów i motywów przewodnich. Jeśli takie śluby zagoszczą na naszym polskim ‚podwórku’, to mamy szansę równać do światowych trendów i przestać z żalem i zazdrością spoglądać na zagraniczne realizacje, zachowując jednocześnie to, co najpiękniejsze w rodzimej tradycji.

Autorki wykorzystały sprawdzony już w porzednich realizacjach pomysł dołączenia palety barw do każdej sesji, jest też sporo o kwiatach wykorzystywanych jako dekoracje – generalnie – ogrom szczegółów powoduje, że książka może z powodzeniem posłużyć jako poradnik dla osób niezdecydowanych i poszukujących własnego i niepowtarzalnego stylu.

Książkę możecie kupić w promocyjnej cenie na Empik online

Podoba nam się nacisk, jaki autorki kładą na ‚Miejsce’, ‚Detal’ i ‚Kolor’, poświęcając tym tematom nieco więcej czasu.

Miłośnicy odrobiny DIY i wzięcia spraw w swoje ręce także znajdą tu kilka inspiracji i wskazówek. Od popularnych już pomponów, poprzez pióra i bawełniane kurtyny – książka pokazuje proste i efektywne sposoby, jak samodzielnie urozmaicić ślubne dekoracje.

Bridelle może śmiało odnotować kolejny sukces książki, a my czekamy z ciekawością na następne edycje.

Wasz piękny ślub – Bridelle

Jesteśmy już po lekturze drugiej książki Bridelle – Wasz piękny ślub. Na pierwszy rzut oka widać, że to pokaźny wolumin i kawał solidnej książki. Jest to niewątpliwie wysokiej jakości publikacja, uno przed Wami ponad 300 stron inspiracji ślubnych.

Zaraz po otrzymaniu książki chce się natychmiast rzucić okiem i zrobić szybki przegląd, ale ostrzegamy, że spędzicie przy niej dobrych kilka minut i będziecie wracać niejednokrotnie.

Co nas pozytywnie uderzyło to fakt, że nie jest to po prostu grubsza wersja ślubnego magazynu pełnego reklam. Takowe owszem są, ale polecane firmy zobaczycie dopiero na końcu, zebrane dyskretnie w jednej sekcji.

W drugim wydaniu Bridelle widać dojrzałość i świadome wybory autorek, które z pewnością borykały się z odwiecznym problemem – co wybrać z tysiąca pomysłów, jakie kiełkowały im w głowach. Karolina Waltz i Magdalena Piechota po raz drugi nie zawodzą i dostarczają wielu wrażeń estetycznych. Czapki z głów za staranność, z jaką książka została przygotowana pod względem graficznym, stylistycznym i organizacyjnym.Non cóż – fotograf – Magdalena Piechota to klasa sama w sobie i mieliśmy niewątpliwą przyjemność pokazywać jej zdjęcia u nas. Autorką kaligrafii wykorzystanej w tytułach rozdziałów jest z kolei Małgosia Małecka zHello Calligraphy, która obecnie nie ma sobie równych w tej dziedzinie i jest rozchwytywaną autorką zaproszeń ślubnych i nie tylko.

Treść książki ułożono w logiczną całość i o chaosie nie ma mowy. Dobór prezentowanych ślubów i sesji stylizowanych jest bardzo zróżnicowany. W projekcie wzięły udział 24 pary, które zgodziły się podzielić swoimi wspomnieniami. Każdy ślub okraszony jest bogato opisami od palety barw począwszy. Oprócz ślubnych sesji znajdziecie tu porady, projekty DIY i artykuły tematyczne.

Gorąco polecamy lekturę przyszłym młodym parom – na pewno znajdziecie w niej wiele pomysłów i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.     z niecierpliwością czekamy na kolejne odsłony!

Fot:Big Styles Photography dla Welon i Muszka
bridelle-ksiazka8bridelle-ksiazka7bridelle-ksiazka9bridelle-ksiazka3 bridelle-ksiazka4 bridelle-ksiazka5 bridelle-ksiazka6 bridelle-ksiazka2bridelle-ksiazka10

KONKURS zakończony!

konkurs-winner

Jeśli nie braliście udziału w konkursie, uno chcecie kupić książkę, pędźcie do Empiku!