G-Fiore

Kontakt:

Strona www:
www.g-fiore.pl

Telefon:
Gosia: 604 444 944
Darek: 790 015 797

(22) 244 37 23

 

G-Fiore

Pracownia Florystyczna

Na początku są nasionka…
Pracownia Florystyczna G-Fiore powstała 16 lat temu. Tworzą ją prawdziwi artyści i pasjonaci, dla których kwiaty są orężem w walce o piękne oblicze świata. W bukiety wkładają wiele emocji, dzięki temu nie są to tylko perfekcyjnie skomponowane wiązanki kwiatowe. To wyrazy, słowa, przesłanie… Zawsze zrozumiałe i czytelne dla adresata owej zakodowanej w kwiatach wiadomości.
….nasionka w ziemi kiełkują….
Pracownia Florystyczna G-Fiore zajmuje się florystyczną oprawą Ślubów i uroczystości weselnych. Bukiety ślubne dla Panny Młodej, kwiaty do butonierki, kosze dla Rodziców, dekoracja Sali Weselnej. Przygotowujemy kompozycje kwiatowe na eventy firmowe, spotkania biznesowe, bankiety. Komponujemy wiązanki okolicznościowe i kwiaty na specjalne okazje. Jeśli potrzebują Państwo kwiaty, jesteśmy…
….roślina rośnie….
Pracownia Florystyczna G-Fiore cieszy się dużym uznaniem. Uśmiech i radość na twarzach naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją. Szczęśliwa Panna Młoda, która z bukietem naszego autorstwa zmierza do Ołtarza, Goście Weselni bawiący się pośród naszych dekoracji, udane spotkanie biznesowe z naszymi kompozycjami kwiatowymi w tle… Dla takich chwil pracujemy, dla takich momentów istniejemy…
…. i wydaje kwiaty.
Pracownia Florystyczna G-Fiore jest do Państwa dyspozycji. Konsultacje, pytania, zamówienia – z przyjemnością pomożemy. Razem z Państwem zadecydujemy o doborze kwiatów, kolorów, elementów dekoracji. Wspólne działanie to wspaniała przygoda. Bukiet będzie naszym dziełem. A zatem czekamy na Państwa w naszym świecie kwiatów….

Wybrane projekty

Sun Flower

Kontakt:

Magdalena Kieloch
Warszawa

Strona www:
sunflower.waw.pl

Telefon:
607 160 486

 

Sun Flower

Pracownia Florystyczna

Specjalizujemy się w przygotowaniu oprawy kwiatowej ślubu. Wszystkie zlecenia projektujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych klientów.

Zakres działania:

 • wiązanki ślubne,
 • butonierki i biżuteria roślinna,
 • dekoracje kościoła,
 • dekoracje sali weselnej,
 • dekoracje samochodu,
 • bukiety i kosze kwiatowe,
 • kompozycje w naczyniu

W skrócie:

 • kompleksowa obsługa uroczystości ślubnych,
 • profesjonalne doradztwo i praca u klienta,
 • projekt dobrany do charakteru uroczystości oraz budżetu zleceniodawcy,
 • bezpłatna dostawa kwiatów na miejsce uroczystości (na terenie Warszawy i okolic),
 • wysoka jakość usług,
 • konkurencyjne ceny

FLORYSTYKA SZYTA NA MIARĘ

Wybrane projekty

Kwiatowe Atelier

Kontakt:

Katarzyna Pawluk

Strona www:
www.kwiatowe-atelier.pl
www.tylkoraz.blogspot.com

Facebook:
www.facebook.com/kwiatoweatelier

Telefon:
510 966 562

 

Kwiatowe Atelier

Katarzyna Pawluk

Zajmuje się wszystkim co związane z dekoracją ślubu, przyjęcia weselnego oraz innych uroczystości. Każda kwiatowa dekoracja jest zaprojektowana indywidualnie dla każdej Młodej Pary. Wykonuję plany stołów, winietki, menu, dobieram świece etc… Można zamówić u mnie wymarzony bukiet, jak również być pewnym, że zostanie nam on dostarczony do domu w dniu ślubu.
Chętnie korzystam z niestandardowych rozwiązań oraz oryginalnych roślin. Przyjmuję zamówienia z Warszawy i okolic. Pracuję w miejscu tworzenia kompozycji lub w swojej pracowni. Zapraszam do współpracy!

Wybrane projekty

My Big Day

Kontakt:

Strona www:
http://mybigday.pl

Telefon:
513 018 248

 

My Big Day

Pracownia dekoratorska

Zaskoczcie wszystkich! My Big Day zajmuje się projektowaniem ślubów oraz wesel. Prowadzi Parę Młodą od samego początku, pomagając odnaleźć styl i kolorystykę, które będą odzwierciedleniem charakterów Młodych. To spójny projekt, w którym każdy element jest częścią całości. Śluby tematyczne, kwiaty, dekoracje, dodatki, prezenciki dla gości, zaproszenia, atrakcje, słodki bufet, winietki, plany Sali, tort.

W zakres usług My Big Day wchodzi wszystko to, co sprawi, że Wasz ślub stanie się naprawdę wyjątkowy.

Wybrane projekty

Niezłe Kwiatki

Kontakt:

Kraków i okolice

Strona www:
www.niezlekwiatki.pl

Telefon:
504 293 962

 

Niezłe Kwiatki

Florystyka

Nazywam się Dorota Rusiniak. Jestem absolwentką Polskiej Szkoły Florystycznej w Poznaniu. Kwiaty są moją pasją a jednocześnie sposobem na życie.
Przygotuję dla Państwa kwiaty na najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu. Moją specjalnością jest  florystyka ślubna. Wykonuję na zamówienia bukiety, dekoracje samochodów,  sal weselnych i kościołów oraz spełniam inne kwiatowe marzenia.
Do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem i troską. Jestem kreatywna i nie boję się wyzwań. Ponadto nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności oraz śledzę aktualne trendy. Działam na terenie Krakowa i okolic.

Wybrane projekty

Patykwia

Kontakt:

ul. Sienkiewicza 50,
43-100 Tychy

Tel: 669 673 763 lub 692 996 076
wwwhttp://www.patykwia.pl

Patykwia

Wesele w pałacu, na łące czy w surowym, industrialnym pomieszczeniu? Dekoracja minimalistyczna, kwiaty prosto z ogrodu czy zapierające dech w piersiach barokowe bukiety? Kolory pastelowe czy mocne czerwienie? Kompozycje monochromatyczne czy wielobarwne?

Są to pytania dręczące Młode Pary. Dlatego też do każdej dekoracji ślubnej podchodzimy bardzo indywidualnie. Pytamy o ulubione kwiaty, kolory, zapachy. Tworzymy scenerię ,w której Państwo Młodzi z radością przeżywają swój najpiękniejszy dzień.

Przygotowujemy oprawę florystyczną ślubu i wesela, ale także zajmujemy się przygotowywaniem nietypowych winietek, tablic z rozmieszczeniem układu stołów, pomysłowych prezentów dla gości oraz nietuzinkowych podziękowań dla rodziców. Współpracujemy z osobami wykonującymi ręcznie robione zaproszenia.

Wybrane projekty

Wesele płetwonurków

Morskie dekoracje od Patykwii

Zobacz

Storczyk, fuksja i czerń.

Patykwia w Luxury Hotel w Piekarach

Zobacz

Parzenica od Patykwii

Po śląsku: czerwono – pomarańczowo.

Zobacz

Gipsówki…

… nigdy za dużo – Patykwia

Zobacz

Ważki i konwalie

czyli Patykwia w zameczku

Zobacz

Różowe misie i Coca-Cola

Patykwia – po amerykańsku

Zobacz

Pomarańczowo – różowe

Dekoracje by Patykwia

Zobacz