Sensja

Kontakt:

Wrocław, Zielona Góra

Strona www:
http://sensja.com

Telefon:
663 087 651 – Andrzej (filmowanie)
507 070 530 – Sonia (fotografia)

 

Bajkowe Śluby

Fotografia ślubna i videofilmowanie

Sensja to świeże spojrzenie na film i fotografię ślubną. Zespół tworzy grupa młodych i kreatywnych osób, które swoją pracę zawodową traktują jednocześnie jako pasję…

Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie wideofilmowania i fotografii oraz montażu cyfrowego wszelkich uroczystości: śluby, wesela, chrzty, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

O sobie:
„Z naszymi młodymi parami chcemy czuć się swobodnie, co pozwala nam na najlepsze rezultaty naszej pracy…

Kochamy to co robimy i staramy się to robić jak najlepiej…”
Każde zlecenie jest dla nas pewnego rodzaju wyzwaniem, które traktujemy z pełnym zaangażowaniem.

Możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą (najchętniej na Wyspy Kanaryjskie lub Bora Bora). Jednak ze względu na lokalizację naszej siedziby najczęściej obsługujemy województwo dolnośląskie oraz lubuskie, przede wszystkim miasto Wrocław, Legnica oraz Zielona Góra, a także nasze rodzinne miejscowości- Lubin i Chocianów, z którymi jesteśmy szczególnie związani…”

Zapraszamy na stronę sensja.com, na której przedstawiony jest ich dorobek artystyczny.

Wybrane projekty

Kulczynsky

Kontakt:

Strona www:
www.kulczynsky.pl

Telefon:
796 706 947

 

Kulczynsky

Produkcja Form Filmowych Wrocław

„Moja przygoda z ruchomym obrazem rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie, kiedy to niszczyłem zeszyty i notesy tworząc proste animacje. Kolejnym etapem były „prace” wykonane na pierwszym komputerze. W trakcie dorastania pojawiły się inne zainteresowania, które mocno odbiły się na mojej aktywności twórczej, sprawiły, że przygasła. W pewnym momencie życia pasja powróciła ale w formie filmu, który się we mnie zadomowił na dobre. W swojej pracy stale dążę do perfekcji i kładę duży nacisk na dalszy rozwój. Duży wpływ na to co robię wywarły na mnie studia psychologiczne. Najbardziej interesuje mnie człowiek i jego emocje, które zawsze staram się uchwycić w kadrze.”

Wybrane projekty

Studio FRAK

Kontakt:

Strona www:
http://www.studiofrak.pl

Facebook:
www.facebook.com/studiofrak

Telefon:
Zuzanna Suchecka:  501 077 176
Konrad Kulczyński: 665 728 806

 

Studio FRAK

Głęboko wierzymy, że film weselny może być czymś więcej niż tylko dokumentacją bardzo ważnego wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej kreatywności i pasji tworzenia oraz Państwa otwartości, możemy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

Jesteśmy pełni entuzjazmu i otwarci na eksperymenty. Kochamy elegancję z nutką ekstrawagancji. Pragniemy tworzyć, a nie powielać.

Działamy na terenie całej Polski!

Wybrane projekty

Cześć Czołem Pracownia Twórcza

Kontakt:

Strona www:
www.czescczolem.pl

Facebook:
www.facebook.com/CzescCzolemPracowniaTworcza

Telefon:
Maciek 602 628 463
Aga 668 124 361

 

Cześć Czołem Pracownia Twórcza

Cześć czołem! Nazywamy się Agnieszka oraz Maciej, czyli Cześć Czołem Pracownia Twórcza. Kilka miesięcy temu podobnie do Was szykowaliśmy się do własnego ślubu. Teraz jako para projektantów chcemy towarzyszyć Wam w tych szczególnych i cudownych chwilach tworząc dla was:

FILM ŚLUBNY W KINOWYM STYLU. Film naprawdę o Was.
Zależy nam na opowiedzeniu Waszej historii, gdzie słowa, obraz i muzyka współgrają ze sobą.
Filmujemy lustrzankami żeby uzyskać kinową plastykę obrazu, żeby uzyskać kinowy dźwięk używamy zewnętrznych rejestratorów. Realizujemy nowoczesne filmy słuchając się mistrzów sprzed lat, tak żeby film nigdy się nie zestarzał.
Stawiamy na jakość i miłą współpracę. Zapraszamy do nas.

FOTOGRAFIĘ ŚLUBNĄ W KINOWYM STYLU. Kochamy zdjęcia! Kochamy też filmy.
W naszej pracy staramy się łączyć obydwie pasje w jedno tworząc oprawę fotograficzną w kinowym stylu! Co się kryje pod tym pojęciem? Przy pomocy każdego zdjęcia chcemy opowiedzieć Waszą historię. Staramy się żeby każde zdjęcie zawierało jak najwięcej emocji i żeby było przyjemnie do niego wrócić nawet po 50 latach.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE HAPPY PRINTS! Zaproszenia, które z przyjemnością przekażesz rodzinie i znajomym.
Tworzymy szablony jak i projekty na indywidualne zamówienie. Naszym oczkiem w głowie jest typografia, pilnujemy by była świetnie dopasowana i współgrała z kolorystyką i oprawą graficzną zaroszenia. Oferujemy przyjazne ceny 🙂

Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni.

Działamy w całej Polsce.

Wybrane projekty

Bajkowe śluby

Kontakt:

Strona www:
www.bajkowesluby.pl

Facebook:
https://www.facebook.com/bajkowe.sluby 

Telefon:
723 853 433

 

Bajkowe Śluby

Fotografia to całe Nasze życie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość zdjęć w tym najważniejszym dla Was dniu.

Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie aby niezwykłe chwile zatrzymane w kadrach oraz filmach usatysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających klientów.

Polecamy się jeżeli zależy Państwu na kreatywności i sporej dozie śmiechu 🙂

Zapraszamy do naszej bajki!

Działamy na terenie całej Polski

Wybrane projekty