Dorota Odój Atelier

Kontakt:

ul. Kościuszki 175
Wrocław

Strona www
www.dorotaodoj.com

Facebook:
facebook.com/DorotaOdoj.Atelier

Telefon:
600 890 244

 

Dorota Odój Atelier

„Zapraszam do mojego Atelier przy ulicy Kościuszki 175 we Wrocławiu gdzie powstają unikatowe kolekcje sukien ślubnych i wieczorowych. Znajdziesz tu nie tylko gotowe wzory ale też możliwość zaprojektowania sukni specjalnie dla Ciebie!
Okazja na jaką strój jest przeznaczony jest tylko pretekstem, najważniejsze by dawał radość i pozwalał poczuć się wyjątkowo, właśnie po to tworzę moje ubrania! produkty: suknie ślubne, suknie wieczorowe, projekty na indywidualne zamówienie, unikatowe kolekcje odzieży, porady stylistyczne”

Wybrane projekty

Agata Wojtkiewicz

Kontakt:

Warszawa

Strona www:
www.agatawojtkiewicz.pl

Telefon:
506 130 306

 

Agata Wojtkiewicz

Atelier

Agata Wojtkiewicz to jedna z najlepszych obecnie polskich projektantek mody. Jej stroje można było podziwiać w finale polskiej edycji ‘Top Model’. W projektowaniu kieruje się emocjami, stawia na uczucia i indywidualność.

Wybrane projekty

Anna Kara

Kontakt:

Studio Kraków
ul.Dietla 46

Strona www:
www.annakara.pl

Facebook:
https://www.facebook.com/bajkowe.sluby 

Telefon:
123 070 121

 

Anna Kara

W autorskiej galerii Anny Kary przy ul.Dietla 46 w Krakowie można znaleźć niepowtarzalne wzory sukien ślubnych, wieczorowych, a także biżuterii artystycznej.

Jej kolekcje to połączenie prostej, klasycznej formy z elementami subtelnej ekstrawagancji. Adresowane są do kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym stereotypom.

Najważniejszym celem, jaki towarzyszy tworzeniu kreacji jest, aby wszystkie kobiety mogły poczuć się w nich wygodnie i naturalnie a zarazem atrakcyjnie i z klasą.

Zapraszamy!

Wybrane projekty

Novia Blanca

Kontakt:

Strona www:
www.novia-blanca.pl

Telefon:
889 666 660

 

Novia Blanca

Suknie ślubne i dodatki

Wszystkie przyszłe Panny Młode zapraszamy na przymiarki sukni do atelier, mieszczącego się przy Placu Wilsona w Warszawie. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie jakie udało nam się zdobyć w dziedzinie ślubnych stylizacji z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze sukni i dodatków. Naszym klientkom poświęcamy 100% zaangażowania i uwagi, dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania.
W atelier znajduje się obecnie 25 modeli sukni.

Wybrane projekty

Atelier Twardowska

Kontakt:

Elektoralna 13III piętro | Domofon 115
00 – 137 Warszawa

Tel:  (+48) 665 995 964

www: ateliertwardowska.com

Facebook: www.facebook.com/fabrykafotografi

Atelier Twardowska

Polska marka sukien ślubnych. Główną ideą Karolina Twardowska Atelier jest tworzenie eterycznych stylizacji, których siła tkwi w prostocie i detalu. Małymi krokami wyznaczamy nowe trendy. Nasza Panna Młoda to kobieta odważna i subtelna. Odważna, ponieważ nie obawia się prostych rozwiązań. Wie, że to w nich drzemie największe piękno.

Wybrane projekty