Once Upon a Tie

Once Upon a Tie

Projektujemy i szyjemy muchy męskie. Klasyczne, wpisujące się w panujące trendy, ale nie podległe im w 100%. Wykorzystujemy najlepsze materiały takie jak len, alpaka, bawełna, wełna czy skóra. Wysoka jakość much jest naszym priorytetem, dlatego każdy ich element to miesiące poszukiwań i rozmów z producentami i dostawcami.  Pracujemy w Gdańsku i tworzymy bardzo dobry produkt dla wymagającego klienta. Dlatego występuje on w krótkich i spójnych kolekcjach inspirowanych otoczeniem. 

Marka powstała z pasji, osobistych poszukiwań i frustracji. Dziś tworzą ją ludzie, którzy nie urodzili się projektantami, ale z pragnieniem dążenia do doskonałości i sięgania po więcej, przede wszystkim dla innych, dla naszych klientów. Dlaczego Once Upon a Tie? Ponieważ nie tylko projektujemy muchy, ale również opowiadamy historie, które za nimi stoją. Chcemy pokazać naszym klientom proces ich tworzenia i nawiązać z nimi relację. Każdy kto kupuje nasz produkt nie tylko staje się częścią większej historii, ale przede wszystkim tworzy ją razem z nami. 

Wybrane projekty

Poszetka.com

Poszetka.com

Fascynacja modą męską zdopingowała nas do założenia małej rodzinnej manufaktury w 2010 roku. Dzięki Wam- naszym odbiorcom zebraliśmy potrzebne informacje, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem, pomogły nam stworzyć wysokiej jakości produkty.

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując niszowy produkt szyty lokalnie. Nastawieni na indywidualnego odbiorcę i przeciwni masowej produkcji szyjemy po kilkanaście sztuk danego modelu, z naciskiem na precyzję ręcznego wykonania i indywidualne podejście do każdego z Was.

Wybrane projekty