Małgorzata Fejkiel

Kontakt:

Strona www: www.fejkiel.com Telefon: 606 689 568  

Małgorzata Fejkiel

Projektant Obuwia

Istotny wpływ na wybór zawodowej drogi życiowej Małgorzaty Fejkiel, miały artystyczne rodzinne tradycje. Po uzyskaniu dyplomu na wydziale historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła krakowską SAPU otrzymując tytuł projektanta. Jej zainteresowania pogłębił pobyt na stypendium w Sienie oraz w Londynie, gdzie podczas półtorarocznego stażu w atelier Jenny O (Osterhoudt), jednej z czołowych projektantek butów współpracującej m. in. z Aleksandrem McQueenem, miała możliwość zapoznania się z tajnikami zarówno sztuki kreacji, jak i produkcji obuwia. Nie bez znaczenia w szkoleniu rzemiosła okazały się doświadczenia zdobyte w krakowskich i londyńskich szkołach konstrukcji i szycia. Lekko, sprawnie, precyzyjnie i z pasją tworzy pełne wdzięku i uroku projekty. Jej artystyczna wyobraźnia materializuje się w eleganckich, subtelnych, jednocześnie wyrafinowanych w swej prostocie formach. Buty, pojedyncze egzemplarze, robione również na prywatne zamówienia, lub bardzo krótkie serie, wykonywane są ręcznie, z najlepszych gatunków skór, starannie dobieranych podeszew i obcasów oraz dodatków sprowadzanych przeważnie z Włoch i Wielkiej Brytanii.

Wybrane projekty

Jubilea.pl

Kontakt:

Strona www: www.jubilea.pl Telefon: 693 745 837 lub 693 SILVER  

Jubilea.pl

Sklep internetowy – biżuteria

Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą biżuterii. Produkty w naszej ofercie to w 95% nasze projekty, które zlecamy do produkcji renomowanym producentom biżuterii z regionu pomorskiego. Zgodnie z prowadzoną przez nas polityką jakości, cały asortyment naszego sklepu podawany jest surowej ocenie jakościowej. Dlatego dokonując u nas zakupów masz pewność, że otrzymasz pełnowartościowy towar. Do wyrobu naszej biżuterii wykorzystujemy kamienie szlachetne, półszlachetne oraz najlepszej jakości zamienniki jubilerskie. Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz przyjrzeć się każdemu produktowi, szczegółowe opisy techniczne i wizualne przybliżą Ci wybrany przedmiot.

Wybrane projekty

Kate & Kate

Kontakt:

Warszawa, Kraków, Katowice, e-butik

Strona www:
www.kateandkate.pl

Telefon:
501 522 322

Kate & Kate

Biżute

Spacerowałam po dzielnicy Notting Hill w Londynie. Chłonęłam klimat tego wyjątkowego miejsca, zaglądałam do niszowych butików z wyszukanymi bibelotami i liczyłam na przypadkowe spotkanie z Hugh Grantem, który wyczai się zza rogu. Parę miesięcy później pojechałam do Paryża odwiedzić przyjaciółkę. Zabrała mnie na Marais. Szłyśmy wolnym krokiem ulicą Vieille du Temple, przeglądałyśmy witryny sklepowe, wstąpiłyśmy na „apero” do jednego z licznych barów, jednym słowem : cieszyłyśmy się życiem. Gdy wróciłam do Warszawy, pomyślałam sobie: dlaczego musiałam jechać aż na Wyspy czy do Francji by poczuć „to”? Czy nie możemy wykreować podobnej atmosfery u siebie, w polskich miastach? Rzuciłam pracę dla korporacji i stworzyłam Kate&Kate – własny koncept butików z wyrafinowaną biżuterią. Moim celem nie jest tylko i wyłącznie sprzedaż ozdób. Chcę, abyście w momencie gdy przekraczacie próg mojego sklepu, poczuły się trochę jak w innym świecie. Zmieniłam wszystko w swoim życiu, aby robić to, co lubię. Dzięki temu wiem, że nie ma dla mnie przeszkód nie do pokonania. Kocham rzeczy oryginalne i pod prąd, których nikt jeszcze nie odkrył. Jeżdżę po świecie, aby przywieźć Wam coś, co na zawsze zmieni Wasze postrzeganie siebie. I doda Wam odwagi. W Kate&Kate walczymy z zastanymi przekonaniami, własnymi ograniczeniami, które często tkwią latami w naszych umysłach. Że czegoś nie można założyć bo… co powie na to szef, bo… co powie na to szef, bo…zawsze nosiłam kolor czarny, bo… noszę wyłącznie proste koszule do których nie pasuje krzykliwa biżuteria. Przychodzą do mnie skupione prawniczki z teczką, a wychodzą romantyczne dziewczyny w fantazyjnych kolczykach. Każdej kobiecie pomogę, jeżeli odkryje przede mną choćby skrawek swojego wnętrza. Zachęcam Polki do zabawy i eksperymentowania z biżuterią, która jest doskonałym narzędziem by puścić wodze swojej długo skrywanej fantazji i dać upust tłumionym emocjom.

Wybrane projekty

Coquet Dodatki

Coquet Dodatki

Akcesoria

Klipsy do butów przeznaczone są dla tych wszystkich kobiet, które mają ochotę wyglądać ciekawie i niepowtarzalnie.Tworzone przez nas ozdoby są wyjątkowe i oryginalne, dzięki nim każda para zwykłych ślubnych szpilek może zamienić się w bajkowe pantofelki idealnie dobrane do sukni ślubnej. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb, zamówień i kaprysów. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów i końcowego produktu.
Zakupić je można na razie poprzez złożenie zamówienia na adres: coquet.dodatki@gmail.com
a niedługo będzie można odnaleźć je na naszej stronie coquet-art.pl

Zdjęcia wszystkich produktów dostępne pod tym adresem:
https://www.facebook.com/coquet.art/photos

Wybrane projekty

Iwogg – Iwona Gaudy

Kontakt:

Iwona Gaudy ul. Nowa 42-261 Łysiec Strona www: http://iwogg.blogspot.com/p/bizuteria-slubna.html Telefon: 882 481 126  

Iwogg – Iwona Gaudy

Biżuteria ślubna

„Tworzę w chwilach wykradzionych rzeczywistości. Tworzę radośnie, cierpliwie, z zapałem, pod wpływem impulsu, czasami wbrew wszystkiemu. Tworzę co mi dusza gra. Zapraszam do zapoznania się ze światem  mojej koronkowej biżuterii” W mojej pracowni powstaje oryginalna i misterna biżuteria, do stworzenia której używam srebra pr999 i 925  oraz srebra pokrytego 24k-złotem. Koronkowe sploty podkreślają urodę kamieni naturalnych, pereł i kryształów Swarovskiego.

Wybrane projekty