Kontakt:

Strona www:
www.wiktoriawilk.pl

Telefon:
506 070 423

 

Wiktoria Wilk

Fotografia

Nazywam się Wiktoria Wilk i zajmuję się fotografią ślubną. Pracuję na terenie takich miejscowości jak: Jawor, Legnica, Strzegom, Złotoryja, Bolków, Jelenia Góra, Wrocław. Jeśli planujecie wesele gdzieś dalej – chętnie dojadę w każdy zakątek Polski.

Jak pracuję?

Najczęściej jestem z Wami od przygotowań do oczepin o północy. W tym czasie staram się uchwycić najciekawsze momenty.
W Waszym domu, podczas przygotowań fotografuję stres i rozgardiasz, ale też… uspokajam i przypominam: o dokumentach, obrączkach, kluczach 😀
W kościele fotografuję zadumę, łzy wzruszenia, ukradkowe spojrzenia. W czasie wesela przez parkiet przechodzę tanecznym krokiem.Jeśli trzeba – zatańczę z wujkiem i z chęcią wzniosę za Was toast – kawą.
Na sesję plenerową umawiamy się innego dnia, wypoczęci oraz nieograniczeni czasowo. Możemy zrealizować wcześniej ustalony plan lub „iść na żywioł” i nie martwić się, że sukienka się pobrudzi.
Na koniec przygotowuję albumy i płyty CD, wszystko co projektuje przed wydrukiem jest z Wami konsultowane.
Kiedy wszystko jest już gotowe – znów umawiamy się na kawę. Tym razem by powspominać Wasz Dzień, przekazać wszelkie zamówione u mnie materiały.

Jak przebiega współpraca?

Obejrzyjcie proszę moje post ślubne.
Zajrzyjcie do zakładki oferta i wybierzcie interesujący Was pakiet. Każdy pakiet możemy dostosować według indywidualnych zapotrzebowań.
Przejdźcie do strony kontakt i zapytajcie o wolny termin.
Spotkajmy się przy kawie na niezobowiązującym spotkaniu. Omówimy wszystkie szczegóły, jeśli jesteście zdecydowani – podpisujemy umowę 😀
A teraz z niecierpliwością oczekujemy waszego ślubu!
Czekanie jest przyjemniejsze kiedy wybierzecie pakiet z sesja narzeczeńską. Dzięki niej powstaną piękne zdjęcia, które mogą posłużyć Wam za podstawę: zaproszeń, Księgi Gości, prezentu dla Rodziców ( np w formie fotografii na drewnie czy wydruku na płótnie). Pomyślcie o tym!

Wybrane projekty