Kontakt:

Strona www:
www.michalorlowski.com

Facebook:
www.facebook.com/MichalOrlowskiFotografia

Telefon:
606 834 777

 

Michał Orłowski

Witajcie!

Nazywam się Michał Orłowski, urodziłem się we Wrocławiu. Jestem absolwentem Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jestem Pasjonatem fotografii artystycznej poszukującym w realizacjach fotograficznych indywidualnej wizji, wynikającej z doświadczeń i poszukiwań malarskich. Doświadczenia te pozwalają mi na przekazanie poprzez zdjęcia, dodatkowych wartości, w których prawie niezauważalne zdarzenia, gesty, zachowania, tworzą w kadrze indywidualny  portret oraz odnajdują niepowtarzalny charakter w każdej uroczystości weselnej. Identyfikując się z uczestnikami uroczystości,    poddając się nastrojowi tego wyjątkowego dnia, pokazuje w kadrze aparatu to, co najważniejsze, a zarazem bardzo osobiste –  uczucia. Widoczna na zdjęciach umiejętność analizowania zdarzeń oraz nadawanie malarskiego charakteru, wyróżnia je, dając Młodej Parze bardzo osobistą interpretację, a jednocześnie wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu.

Poza fotografią ślubną wykonuję także sesje rodzinne, narzeczeńskie, ciążowe, dziecięce. Zdjęcia wykonuje na terenie całej Polski.

Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową a także fun page na facebooku, gdzie będziecie mogli śledzić wszystkie nowości i aktualności.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Wybrane projekty