Kontakt:

Strona www:
www.kamilapiech.com

Facebook:
www.facebook.com/FotografiaKamilaPiech

Telefon:
693 874 535

 

Kamila Piech

Działam na terenie całej Polski, a jestem z województwa lubuskiego. Można mnie łapać mailowo: kamila.piech@gmail.com, telefonicznie: +48 693 874 535 lub po prostu wpaść na moją stronę www.kamilapiech.com żeby zobaczyć to co kocham robić najbardziej. A na Facebook’owym funpage’u zawsze znajdziecie wszystkie nowości.

Specjalizuje się w fotografowaniu intymnych spotkań w pięknych miejscach, bliżej i dalej. Kocham miłość i kocham śluby! Nigdy nie mam dosyć Waszych historii… Kiedy dokumentuję Wasz dzień, jestem dyskretna i niewidoczna… cichy obserwator dokumentujący przemijaące momenty, detale, które tworzą Wasz dzień. Każda uroczystość ma swój niepowtarzalny urok… moim zadaniem jest uchwycić to na fotografiach.

Dodatkowo do mojej fotografii ślubnej, wykonuję zdjęcia portretowe, rodzinne, dzieci, przyszłych mam oraz budouir. Zdjęcia robię w plenerzu, na miejscu, więc moje studio jest tam gdzie chcesz aby było. Kocham cały proces tworzenia prawdziwych, pełnych uczucia obrazów, inspirują mnie oryginalne, zrelaksowane, spontaniczne i czasem zabawne momenty. Pracuje wyłącznie przy naturalnym świetle co dodaje moim zdjęciom organicznego smaku.

Wierzę w nieskończone szczęście, w prawdziwą miłość i zawsze zbieram kamyczki i muszelki na plaży. Jestem perfekcjonistką i nigdy łatwo się nie poddaję. Preferuję kolację w domu w gronie przyjaciół przy winie niż noc na mieście. Uwielbiam zapach świeżego powietrza o poranku i zapach koszonej trawy… Szaleję na punkcie psów i kotów, nie potrafię bez nich żyć. Uwielbiam szum fal, ale ciężko rozstać mi się z muzyką. Śpiewam! Zawsze i wszędzie, a najwięcej w aucie, kiedy nikt mnie nie słyszy… Kupuję produkty organiczne i zdrowo się odżywiam. Kocham klasyczne rzeczy z nutką vintage. Zbieram stare rzeczy, które mogę później kreatywnie użyć podczas Waszej sesji. Wiem, że ważne momenty w życiu, wymagają ciszy, a ciszę tą można zastąpić fotografią..

Wybrane projekty