Kontakt:

Strona www:
www.czescczolem.pl

Facebook:
www.facebook.com/CzescCzolemPracowniaTworcza

Telefon:
Maciek 602 628 463
Aga 668 124 361

 

Cześć Czołem Pracownia Twórcza

Cześć czołem! Nazywamy się Agnieszka oraz Maciej, czyli Cześć Czołem Pracownia Twórcza. Kilka miesięcy temu podobnie do Was szykowaliśmy się do własnego ślubu. Teraz jako para projektantów chcemy towarzyszyć Wam w tych szczególnych i cudownych chwilach tworząc dla was:

FILM ŚLUBNY W KINOWYM STYLU. Film naprawdę o Was.
Zależy nam na opowiedzeniu Waszej historii, gdzie słowa, obraz i muzyka współgrają ze sobą.
Filmujemy lustrzankami żeby uzyskać kinową plastykę obrazu, żeby uzyskać kinowy dźwięk używamy zewnętrznych rejestratorów. Realizujemy nowoczesne filmy słuchając się mistrzów sprzed lat, tak żeby film nigdy się nie zestarzał.
Stawiamy na jakość i miłą współpracę. Zapraszamy do nas.

FOTOGRAFIĘ ŚLUBNĄ W KINOWYM STYLU. Kochamy zdjęcia! Kochamy też filmy.
W naszej pracy staramy się łączyć obydwie pasje w jedno tworząc oprawę fotograficzną w kinowym stylu! Co się kryje pod tym pojęciem? Przy pomocy każdego zdjęcia chcemy opowiedzieć Waszą historię. Staramy się żeby każde zdjęcie zawierało jak najwięcej emocji i żeby było przyjemnie do niego wrócić nawet po 50 latach.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE HAPPY PRINTS! Zaproszenia, które z przyjemnością przekażesz rodzinie i znajomym.
Tworzymy szablony jak i projekty na indywidualne zamówienie. Naszym oczkiem w głowie jest typografia, pilnujemy by była świetnie dopasowana i współgrała z kolorystyką i oprawą graficzną zaroszenia. Oferujemy przyjazne ceny 🙂

Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni.

Działamy w całej Polsce.

Wybrane projekty