Bridelle Style

Mamy przed sobą kolejną edycję książki „Bridelle Style – Inspirujące Pomysły na Ślub”. Ponownie, ponad 300-to stronicowa pozycja już od pierwszych stron imponuje jakością i dbałością o każdy szczegół.

Tradycyjnie już i tym razem mamy dla Was jeden egzemplarz książki – napiszcie do Nas, jeśli chcecie, by Wasza ślubna biblioteczka wzbogaciła się o dodatkową pozycję – wystarczy wysłać do nas maila o treści „Książka Bridelle”. Czekamy na Was do 2 kwietnia 2017.

Kolejna książka duetu Waltz & Piechota

I tym razem każdy znajdzie coś dla siebie, bo stylizacje przygotowane przez zespół Karoliny Waltz i sfotografowane przez Magdalenę Piechotę to kalejdoskop stylów i motywów przewodnich. Jeśli takie śluby zagoszczą na naszym polskim ‚podwórku’, to mamy szansę równać do światowych trendów i przestać z żalem i zazdrością spoglądać na zagraniczne realizacje, zachowując jednocześnie to, co najpiękniejsze w rodzimej tradycji.

Autorki wykorzystały sprawdzony już w porzednich realizacjach pomysł dołączenia palety barw do każdej sesji, jest też sporo o kwiatach wykorzystywanych jako dekoracje – generalnie – ogrom szczegółów powoduje, że książka może z powodzeniem posłużyć jako poradnik dla osób niezdecydowanych i poszukujących własnego i niepowtarzalnego stylu.

Książkę możecie kupić w promocyjnej cenie na Empik online

Podoba nam się nacisk, jaki autorki kładą na ‚Miejsce’, ‚Detal’ i ‚Kolor’, poświęcając tym tematom nieco więcej czasu.

Miłośnicy odrobiny DIY i wzięcia spraw w swoje ręce także znajdą tu kilka inspiracji i wskazówek. Od popularnych już pomponów, poprzez pióra i bawełniane kurtyny – książka pokazuje proste i efektywne sposoby, jak samodzielnie urozmaicić ślubne dekoracje.

Bridelle może śmiało odnotować kolejny sukces książki, a my czekamy z ciekawością na następne edycje.