BELMONDO tworzą Laura Kudlińska i Sofia Estrada-Osmycka. Obie są absolwentkami ASP w Warszawie i są wydawnictwem artystycznym. Zajmują się książką artystyczną, albumami, notatnikami oraz wszelkimi niestandardowymi formami książki.

Tworzą ręcznie szyte i oprawiane notesy oraz albumy fotograficzne, książki na indywidualne zamówienia. Ich oprawy charakteryzują się unikatowymi vintage materiałami, które pozyskują z recyklingu, starannie wybierając i selekcjonując. Szukają wyjątkowych tkanin, z których czasem powstaje tylko jeden egzemplarz. Korzystają również z najlepszej jakości papierów naturalnych, między innymi z serii papierów Crush, gdzie wypełnieniem zastępującym celulozę są resztki owoców i innym naturalnych surowców np. cytrusów, migdałów, kawy, orzechów.

Albumy fotograficzne Belmondo mają klasyczną, ponadczasową formę, składają się z grubego papieru, przełożonego kalką, do którego samemu wkleja się zdjęcia, samemu decydując o ich ułożeniu. Świetnie nadają się na takie okazje jak urodziny, rocznice, a przede wszystkim śluby.

Belmondo realizuje także indywidualne zamówienia jak księgi pamiątkowe, księga gości, albumy spersonalizowane (imiona, data, zdjęcie na okładce lub pierwszej stronie). Więcej informacji znajdziecie na stronie belmondo.bigcartel.com lub na Fb.

Katalog Belmondo możecie pobrać tutaj.

album fotograficzny_I_3 albumy_lipiec_b-3 albumy_lipiec_b-4 albumy_lipiec_b-6 albumy_lipiec_c-4 albumy_lipiec_c-7 albumy_lipiec_c-8 albumy_lipiec_c-31 albumy_lipiec_c-32 albumy_lipiec-28 albumy_lipiec-29 albumy_lipiec-30 albumy_lipiec-31 albumy_lipiec-33