W dzisiejszych czasach, kiedy tandetna, masowa chińszczyzna zalewa nasz rynek jeszcze trudniej jest wybrać prezent lub upominek ślubny. Na szczęście znamy kilka miejsc, w których znajdziecie coś zupełnie innego, ale w rozsądnej cenie.

Jeśli szukacie czegoś, co zaskoczy i ucieszy Młodą Parę, jeśli szukacie czegoś praktycznego i starannie wykonanego, czegoś, co będzie służyć Młodym bardzo długo, koniecznie zajrzyjcie do Spod Lady.

W asortymencie sklepu znajdziecie prezenty, które będą wywoływać uśmiech na twarzach Młodej Pary każdego dnia – akcesoria wyposażenia wnętrz, torby, koszulki i gadżety stworzone od serca. Czasem zabawne i przewrotne, czasem z nutą nostalgii. Wszystko w całości wykonane w Polsce. Autorskie projekty mają polski charakter i odnoszą się do polskiego wzornictwa, gier słownych, kultury i popkultury… Nie musicie się również całkowicie zdawać na pracowników sklepu, wybierając, którąś z rzeczy personalizowaych, nanosząc swój tekst lub datę na wybrany produkt otrzymacie jeszcze bardziej osobistą pamiątkę.

”Wiemy, że Polacy podejmują decyzje zakupowe coraz bardziej świadomie, chcą rzeczy dobrej jakości, stworzonych z pasją, uczciwie i w Polsce. Szukają czegoś innego, chcą podarować coś wyjątkowego i trwałego. Nie chcą więcej kiczu, a rzeczy ponadczasowych.” – mówią pracownicy sklepu.

Wzory Spod Lady idealnie sprawdzają się również jako element dekoracji weselnej lub jako rekwizyt sesji ślubnej, ale to już inna historia i o tym już wspominaliśmy: www.welonimuszka.pl/index.php/spod-lady.

kubek-pan-mlodyworeczek-pan-mlody-maly-slubny-prezent kubek-pani-mlodaworeczek-pani-maly0mloda-slubny-prezentzestaw-kubkow-pan-pani-mloda-prezent-slubny podkladka-mezus-prezent-dla-mezatorba_zyli_dlugo-prezent-slubny poduszka-zyli-dlugo-prezent-na-roczniceworeczek--maly-panstwo-mlodzipodkladka-zony-prezent-dla-zony poducha-zakochana-para-prezent-oswiadczyny    poduszki-slucham-zony-meza2-prezent   woreczek-niebednik-meza-prezent woreczek-niebednik-zony-prezentworeczki-niebednnik2    woreczek-pani-mloda-slubny-prezent woreczki-pan-pani-mloda-duzy-prezent-slubny1woreczki-pan-pani-mloda-duzy-prezent-slubny2woreczki-pan-pani-mloda-duzy-prezent-slubny3woreczki-pan-pani-mloda-duzy-prezent-slubny4