O PROJEKTANTACH

Mark Badgley i James Mischka zostali okrzyknięci przez amerykańskiego Vogue’a jednymi z 10 najlepszych amerykańskich projektantów – ulubieńców Hollywood. Ubierają takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker czy Julia Roberts. Kolekcje Badgley Mischka są dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie, m. in. w Saks Fifth Avenue New York. Jako jedyne w Polsce, Kasia i Karolina Koczdańskie mają zaszczyt współpracować ze światowej sławy projektantami – Markiem Badgley’em i Jamesem Mischką!

O MARCE KSIS

Ksis to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne i wizytowe. To klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. Ksis to spełnienie marzeń sióstr – Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. W warszawskim showroomie sióstr Ksis dostępne są buty z kolekcji najbardziej pożądanych marek, jak Badgley Mischka czy Bourne England.

MODEL RANDALL

To kobiecy i romantyczny pantofel open toe ozdobiony marszczoną dekoracją na palcu. Warstwy wyciętych laserowo miękkich płatków tworzą nowoczesny i drapieżny akcent. Elegancki detal sprawia, że ten open toe to but wyjątkowy. Cienka wbudowana platforma pod śródstopie daje dodatkowe wsparcie i komfort w chodzeniu.
Dostępne kolory: wanilia, biel, błękit, róż
Wysokość obcasa: 10cm, w tym 1,5cm wewnętrzna platforma.

Randall I Randall II Randall III Randall IV

MODEL THORA

Thora IThora II

To kobiecy i romantyczny pantofel open toe. Ozdobiony marszczona dekoracją na palcu. Warstwy wyciętych laserowo miękkich płatków formują się na kształt kwiatu. Wycięcie d’orsay czyni ten model wyjątkowym.
Dostępne kolory: biel, róż | Wysokość obcasa: 8cm.

MODEL KIARA

Kiara IKiara II

To klasyczny pantofel open toe z wbudowaną platformą. Zdobiony wyrafinowaną i elegancką broszką w stylu vintage na wysokości pięty.
Dostępne kolory: biel | Wysokość obcasa: 12cm, w tym 2,5cm wewnętrzna platforma.

MODEL TARIAN

Tarian

To awangardowy pantofel open toe zdobiony zjawiskowym marszczeniem na nosku. Kobiecości dodaje mu jednostronne wycięcie od wewnętrznej strony buta. Cienka wbudowana platforma pod śródstopie daje dodatkowe wsparcie i komfort w chodzeniu.
Dostępne kolory: biel | Wysokość obcasa: 11 cm, w tym 1,5 cm wewnętrzna platforma.

 

Buty dostępne są tutaj:
SHOWROOM KSIS
Warszawa | ul. Lapońska 33
www.ksis.pl & FB https://www.facebook.com/pages/Ksis/398537080160589?ref=hl