Super jest fotografować takie pary, jak Dorota i Mateusz. Oboje młodzi, naturalni, pełni życia, spontaniczności i emocji. Wyjątkowa para. Nie często spotyka się ludzi tak naturalnie, zwyczajnie uśmiechniętych i radosnych. Praca z nimi była dla mnie wielką przyjemnością.

Piękna ceremonia w starym kościele garnizonowym we Wrocławiu, ślicznie udekorowany kościół, wspaniali goście, wesele i zabawa aż do rana. No i oczywiście wielkie emocje towarzyszące temu wydarzeniu. Na pierwszy rzut oka widać ogromne uczucie między nimi. Cieszę się, że spotykam tak fantastyczne pary i że mogłem być z nimi i uwiecznić ten najważniejszy dla nich dzień. Mogę im tylko życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednej wspólnej sesji.

Fot. Rafał Fronczek – www.sacalobra.pl

fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (4) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (3) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (2) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (1) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (12) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (11) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (10) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (5)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (9) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (8)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (13) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (7) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (6) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (14)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (39)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (21)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (18)   fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (19) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (17)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (24)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (23) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (22)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (27)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (25)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (28)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (29) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (33)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (32)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (34)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (38)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (36)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (37)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (40)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (45)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (53) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (42)        fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (52) fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (41)  fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (43)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (54)         fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (48)    fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (50)fotograf-slubny-wroclaw-rafal-fronczek (49)