Z punktu widzenia fotografa ślub Agnieszki i Wojtka był naprawdę bardzo inspirujący. Zresztą sama para emanowała pozytywną energią i mnóstwem pomysłów.  Ślub odbył się 3 sierpnia 2013 roku w bardzo upalny dzień w Krakowie. Przygotowania do ślubu rozpoczęły się już o godzinie 9 rano w salonie fryzjerskim na krakowskim Kazimierzu – FRYZOTEKA. Uwielbiam robić zdjęcia podczas przygotowań Panny Młodej i cieszę się, gdy pary zapraszają mnie na ten etap. Lubię uczestniczyć w tym całym przedślubnym zamieszaniu i patrzeć, jak Panna Młoda z każdą chwilą staje się piękniejsza i nabiera większej pewności siebie. Oczywiście etap przygotowań to także rewelacyjny moment do zrobienia pięknych zdjęć.
Agnieszka i Wojtek w przygotowanie swojego ślubu włożyli naprawdę wiele pracy. Starannie dobierali dodatki i sami brali udział w dekorowaniu sali, w której odbyło się przyjęcie weselne oraz w tworzeniu różnych gadżetów, które umilały czas zaproszonym gościom.
Pracowało się z nimi naprawdę rewelacyjnie, dlatego już podczas ślubu, korzystając z pięknej i malowniczej scenerii, w której miało miejsce przyjęcie weselne wykonaliśmy dwa mini plenery. Do jednego z nich wykorzystaliśmy garbusy, jakimi podczas dnia ślubu po krakowskich uliczkach poruszała się para młoda oraz część gości weselnych, a drugi mini plener odbył się w sadzie tuż przy ośrodku Zielony Dół, wykorzystując przygotowane przez Panią Młodą gadżety i dekoracje – słoje i słoiczki z kolorowymi cukierkami i puszki z ciasteczkami.

Kilka słów o firmie Pani Fotograf: firmę prowadzi Agnieszka i Michał, sami jakiś czas temu braliśmy  ślub, więc dobrze rozumiemy emocje jakie towarzyszą w tym dniu każdej Młodej Parze. Od ponad 3 lat zajmujemy się uwiecznianiem ślubów, od niedawna wprowadziliśmy także usługi filmowania. Podczas fotografowania ślubów wykorzystujemy przetestowane metody, które sprawiają,  że na zdjęciach wyglądacie szczuplej i młodziej.  Poza tym do każdej sesji zdjęciowej wprowadzamy jakieś nowe rozwiązania dlatego macie pewność, że zdjęcia będą niepowtarzalne. Nie przejmujcie się, że nie wiecie jak pozować do zdjęć i jak zachować się przed obiektywem!  Zajmiemy się tym i podczas sesji plenerowych pokierujemy Wami tak, abyście na zdjęciach wyglądali pięknie i jednocześnie naturalnie.

Odwiedź naszą stronę www.panifotograf.eu/blog , skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin.

1 2 3 4 5 6 7 8