…czyli Justyna & Radek mówią „Tak!”

Dziś cudowna realizacja Your Perfect Wedding dla Justyny i Radka, pary, która na miejsce swojego przyjęcia wybrała nowo otwartą restaurację. Niestety kilkukrotne zmiany managera, a w związku z tym ponowne negocjacje dawno zawartej umowy sprawiły, że do ostatniego momentu nie było pewne czy wszystko się uda zorganizować zgodnie z marzeniem Pary Młodej.

Justyna i Radek pragnęli, aby ich przyjecie było eleganckie, utrzymane w granatowej stylistyce. Panna Młoda już na pierwszym spotkaniu z florystką Kasią zdecydowała się na piękny bukiet z samej gipsówki wykończony granatową wstążką. Uzupełnieniem bukietu Justyny była butonierka Pana Młodego, do której został przyszyty mały guziczek.

Delikatne i eleganckie kompozycje z gipsówki królowały także na stołach gości oraz zostały podwieszone pod sufitem w formie kulek. Dzięki temu prostemu zabiegowi restauracja prezentowała się bardzo gustownie.

Na uwagę zasługuje także cudowna suknia Justyny, będąca w 100% jej autorskim pomysłem. Justyna wyglądała wspaniale, a ochom i achom nie było końca!

Mimo początkowych obaw, całe przyjecie przebiegło bez najmniejszych zakłóceń. Para Młoda zaprezentowała gościom przepiękny pierwszy taniec, a zaraz potem rozpoczęła się szalona noc pełna pozytywnych wzruszeń i dobrej zabawy.

Realizacja: Katarzyna Burzyńska-Fastyn – Your Perfect Wedding
Zdjęcia: Tomasz Podgórski – www.tomaszpodgorski.com

1, fot. Tomasz Podgórski 2, fot. Tomasz Podgórski 3, fot. Tomasz Podgórski 4, fot. Tomasz Podgórski 5, fot. Tomasz Podgórski 6, fot. Tomasz Podgórski 7, fot. Tomasz Podgórski 8, fot. Tomasz Podgórski 9, fot. Tomasz Podgórski 10, fot. Tomasz Podgórski