Pamiętacie czasy, kiedy o głębi uczucia świadczyły inicjały wyryte na drzewach i ławkach w parkach? Jeśli nie, to pora sobie przypomnieć, że kilka liter wygląda ładniej niż status na Facebooku.

Idealne rozwiązanie, jeśli macie ochotę na przedślubną sesję „save the date”, czyli zdjęcia informujące, że planujecie się pobrać i kiedy zamierzacie to zrobić. Świetny – jednocześnie zabawny i romantyczny – element sesji narzeczeńskich i ślubnych. Doskonały i bardzo użyteczny gadżet na wesele – może przypominać, kto jest tu najważniejszy;). To tylko kilka zastosowań, myślę, że jest ich znacznie więcej, a jedno ciekawsze od drugiego. Przedstawiam moje najnowsze, wszechstronne odkrycie – trójwymiarowe litery!
Każde wesele i zamieszanie okołoweselne kiedyś się kończy – zastosowania liter absolutnie nie. Można je powiesić lub postawić, w domu lub w biurze, tak, jak TUTAJ. Mogą to być Wasze imiona lub nazwisko, może to być też fragment Waszej ulubionej piosenki lub tekst, którym On poderwał ją (lub odwrotnie:)). Dla producentów takich liter, ograniczeniem może być tylko Wasza wyobraźnia, a ta jest – mam nadzieję – nieograniczona.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC e for event litery 1

Beznazwy-1

eforevent.pl