́Ślubne sesje zdjęciowe to coraz częściej ambitne i kreatywne projekty zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Wiele osób szuka inspiracji w zagranicznych wzorach, zapominając o tym, co ma do zaoferowania klasyczny polski dizajn.

Aby nasz sesja ślubna wyszła oryginalnie, nie koniecznie musimy korzystać z różnego typu zagranicznych symboli i oznaczeń. Klasyczne polskie wzory i hasła nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale również nadają unikalny kontekst nawiązujący do charakterystycznych cech naszego kraju.

Jednym z miejsc, w których można znaleźć tego typu rzeczy, jest sklep Spod Lady (www.spodlady.com). Marka ta oferuje całą masę atrakcyjnych wzorów, które idealnie sprawdzą się jako dekoracje użyte w ślubnej sesji bądź też jako wystrój samego wesela.

„Klienci często wykorzystują nasze produkty jako rekwizyty w swoich sesjach ślubnych. Niezwykle popularne są towary z naszą grafiką Mąż/Żona, w szczególności kubki barowe i drewniane magnesy. Ostatnio wpadły nam także w ręce zdjęcia, na których para młoda wykorzystała w zabawny sposób nasze stylizowane makatki”- mówi Jakub Kopczyński, pracownik Spod Lady.

„Przykładowo, jeżeli państwo młodzi chcą mieć zdjęcia „ z przymrużeniem oka”, hasło „Towar macany własnością macanta” z jednej z naszych tabliczek, daje ogromne pole do popisu przy stworzeniu zabawnej sytuacji, przyczyniając się do stworzenia niezapomnianych zdjęć”

Spod Lady wytwarza produkty o polskim kontekście kulturowym w klimacie nostalgicznym lub śmiesznym pod własną marką. Działanie firmy głównie obraca się w segmencie prezentowym oraz wyposażenia wnętrz.

042 magnesy_maz_zona makatka_zona tablica-towar-macany4  zona-kubekzestaw-malzenstwo-duzy

Fot: fabrykakreatywna.pl, spodlady.com