Ku uciesze stylistów, dekoratorów i makijażystów, Panny Młode coraz częściej sięgają po odważniejsze inspiracje. Korzystając z dobrodziejstw współpracy z salonami sukien ślubnych, przygotowałam 3 stylizacje inspirowane epokami.

Foto: Andrzej Sip: http://www.andrzejsip.com/

Makijaż, stylizacja : Magda Purchla http://purchla.pl/

Suknie: Salon Carmen: http://www.saloncarmen.com.pl/

Modelka: Izabella

4 5 6

Pierwsza została przygotowana w charakterze „vintage”. Rozkloszowana sukienka do kolana w kolorze ivory, została uzupełniona delikatnym stroikiem na głowie oraz dekoracją przy sukience. Makijaż w beżach i brązach, z pomidorowymi ustami, nawiązuje do tegorocznych trendów kolorystycznych.

7

Kolejna stylizacja „na księżniczkę”. Sukienka to typowa „princessa” w bieli, ze słodką kokardką z tylu oraz mocno zdobionym gorsetem. Ponieważ górna część jest bardzo bogata, postawiłam tylko na delikatny diadem – jak na księżniczkę przystało oraz kolczyki. Uzupełnieniem stylizacji jest etola, na chłodniejsze dni. Makijaż słodki, rozświetlający, w pudrowym różu oraz delikatnym fiolecie podkreślił charakter całości.

8 9

Ostatni zestaw nawiązuje to szalonych lat 20’tych. Suknię 7/8 ecru, z charakterystyczną gipiurą dopełniłam rozpoznawalnymi dla tego okresu nakryciem głowy czyli toczkiem z woalem oraz etolą. Makijaż wyrazisty w fioletach i brązach (wydobywający kolor oczu modelki) z fuksjowymi ustami, przełamuje kolorystykę całości i dodaje energii.

3 10 11