Zaproszenia ślubne-wymarzone.pl to strona, na której możecie sami zaprojekotwać swoją ślubną papeterię – od zaproszeń, przez winietki, aż po menu, podziękowania i wiele innych. Do dyspozycji macie kilkadziesiąt szablonów – w różnym stylu, w różnym klimacie – oczywiście kolory dobieracie według uznania. Wszystko może być spersonalizowane całkowicie do Waszych potrzeb. Zanim zdecydujecie się na wysłanie własnego projektu do druku, możecie zamówić próbkę – a jeśli już zamówicie – kartki będą u Was w ciągu 5-8 dni!

Dziś spróbujemy zaprojektować zaproszenia – kto zainteresowany, niech się dosiada.

1 . Wchodzimy na stronę www.zaproszeniaslubne-wymarzone.pl

1

2. Wirtualny spacer zaczynamy od przejrzenia szablonów.

Jest z czego wybierać – motywy roślinne, ornamenty, scenki z humorem itp. My decydujemy się na minimalistyczny szablon „KOCHANIE” w kolorze stalowym. W opcji „Podgląd” możecie zobaczyć swój szablon w powiększeniu.  My klikamy „Personalizacja” i przechodzimy do edytora.

3

3. Zaczynamy personalizację.

Każdą stronę możemy edytować osobno: przód, tył i obie strony środka. Wciąż możemy zmienić też kolor tła na inny dostępny dla szablonu.

4

Zaczynamy od strony 1. Chcemy zmienić inicjały, a także zdecydowaliśmy się dodać datę ślubu. Klikamy w miejsce, w którym chcemy zmienić tekst – w okienku edytora możemy nie tylko wpisać inny tekst, ale także zmienić czcionkę, jej kolor oraz wielkość.

5

My podmieniliśmy litery, a także zmieniliśmy ich kolor na ciemnoszary.

6

To samo robimy nieco niżej, gdzie wpisujemy datę ślubu – ponownie – zmieniamy kolor i tym razem wielkość czcionki.7

Czynności powtarzamy na pozostałych stronach – wpisujemy treść zaproszenia, dodajemy datę, godzinę itp.

8Skończyliśmy edycję tekstu – teraz musimy zdecydować, ile zaproszeń jest nam potrzebnych  – wpisujemy ich liczbę w rubrykę. Na tym etapie możecie zapisać swoją kartkę i wybrać do przesłania tylko wzór – wtedy wpisujecie liczbę „1”. Po zapisaniu kartki zostanie wygenerowany Wasz unikatowy link, pod którym znajdziecie swój projekt, jeśli zdecydujecie się coś potem zmienić – link możecie także otrzymać mailem na skrzynkę – wpiszcie po prostu swój adres mailowy.

4. Teraz pozostaje jeszcze tylko sprawdzić i potwierdzić poprawność danych.

10

5. Zamówienie

Jeśli dane są poprawne możemy dokończyć zamówienie. Formularz przeprowadza nas krok po kroku przez procedurę zakupów. Po zakończeniu wystarczy już tylko czekać, aż Wasze własnoręcznie zaprojektowane zaproszenia zostaną dostarczone przez kuriera 🙂

11

Ostatecznie nasze zaproszenie wygląda tak:

12

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.zaproszeniaslubne-wymarzone.pl
oraz www.facebook.com/Zaproszeniaslubnewymarzone

Oto wybrane szablony z galerii motywów:

 

41841331731889361 360  357 354 350197406196 140 12983