Kwiaty we włosach – szczególnie te świeże – to trend szczególnie mocno zauważalny w tym sezonie ślubnym. Jednak, są rzeczy o których każda miłośniczka natury we włosach pamiętać musi, aby uniknąć katastrofy na głowie.

1. Nigdy, przenigdy nie wolno pryskać kwiatów lakierem czy sprayem do włosów ani nawet perfumami, ponieważ kwiaty zwiędną. Lakier nakładaj na włosy tylko i wyłącznie przed wpięciem w nie kwiatów.

2. Dobrze jest mieć pod ręką pistolet na gorący klej i kilka zapasowych spinek do włosów na wszelki wypadek – szczególnie, jeśli aranżację robicie same – jeśli powierzycie swój wianek profesjonalistce (lub profesjonaliście), to z pewnością będą oni przygotowani na wszelkie niespodzianki.

3. Kwiaty do wianka powinny być przycięte ze sporym zapasem łodygi – to ułatwi umocowanie ich razem i wpięcie we włosy.

4. Aby kwiaty pozostały świeże jak najdłużej – co jest największym wyzwaniem przy „żywym” wianku – najlepiej ciąć je tuż przed ceremonią, a już przycięte trzymać w lodówce lub chłodni, jeśli macie taką możliwość.

Flower+Hairpiece+Shoot_14 Flower+Hairpiece+Shoot_13 Flower+Hairpiece+Shoot_12 Flower+Hairpiece+Shoot_11 Flower+Hairpiece+Shoot_10 Flower+Hairpiece+Shoot_08 Flower+Hairpiece+Shoot_06 Flower+Hairpiece+Shoot_05 Flower+Hairpiece+Shoot_04 Flower+Hairpiece+Shoot_03 Flower+Hairpiece+Shoot_02 Flower+Hairpiece+Shoot_01

 

Porady pochodzą z portalu blog.hairandmakeupbysteph.com
Włosy: Steph
Fotografie:  Amber Weimer
Kwiaty:  Janae Frazer