Czekoladowa fontanna, pokaz fajerwerków, komik, magik, wróżka… a może cos innego? A co powiecie na możliwość własnoręcznego robienia zdjęć z natychmiastowym wydrukiem odbitek! Fotobudka zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale również wspaniałą pamiątkę z każdej imprezy. Wystarczy podejść, uśmiechnąć  się, maszyna robi KLIK i gotowe! Uszczęśliwiony gość zabiera zdjęcie i bawi sie dalej. Obecność profesjonalnego fotografa czasem peszy i bywa, że zdjęcia wychodzą mało naturalnie. Jeśli na zdjęciu wyjdziemy nie tak, jak byśmy sobie tego życzyli, nie ma problemu, po prostu zdjęcie nie zostaje wydrukowane i nikt po latach nie będzie oglądał naszej skrzywionej miny, tylko uroczo uśmiechniętą buźkę.

Photeo –  czyli automatyczną fotobudkę do robienia zdjęć można wynająć na imprezę integracyjną, firmową, rodzinne przyjęcie, urodziny, wesela, komunie. W pakiecie z fotobudką zamawiający otrzymuje komplet śmiesznych gadżetów: peruka afro, maski, boa, kapelusze, okulary, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić i uświetnić wydarzenie. Sama obsługa Photeo jest intuicyjna, za pomocą panelu dotykowego wybieramy tryb zdjęcia kolorowe/czarno-białe, klikamy 'zrób zdjęcie’ po czym aparat robi cztery ujęcia i od razu dostajemy odbitkę na profesjonalnym papierze fotograficznym. Wszystkie zdjęcia są  zapisywane na dysku twardym komputera zarządzającego budką, a na koniec przyjęcia nagrywane na płytę DVD, aby uwiecznić poczynania gości.

Photeo powstało jako alternatywa, lub wspaniałe uzupełnienie tradycyjnej dokumentacji zdjęciowej. Przy fotobudce gromadzi się tłum osób które same chcą zadbać o swoją obecność w albumie ze zdjęciami, stają się bardziej spontaniczni. I tak, później w albumie, można znaleźć takie perełki jak wujek, ciocia, szef czy znajomy, ze sztucznymi wąsami i peruce na głowie, z miną Bruce’a Lee.

Obsługa budki jest intuicyjna, wszystko odbywa się za pośrednictwem panelu dotykowego. Zdjęcia wykonywane są w technice cyfrowej, sprzętem z najwyższej półki. Drukowane natychmiast na papierze fotograficznym metodą druku termosublimacyjnego, co daje świetną jakość oraz długotrwałe odbitki. Wydruk formatu 10×15 trwa dosłownie kilka sekund, jeśli zdjęcie nam się nie podoba możemy wybrać opcję zrób następne. Na każdej odbitce może znaleźć się Państwa sygnatura, imię i nazwisko, data, firmowe logo. Płytę DVD nagrywa się tuż po zakończeniu zdjęć. Jednym słowem wszystko prosto, czytelnie i natychmiast! Photeo wywraca fotografię do góry obiektywem!

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.photeo.pl
A na naszym profilu Fb trwa kwietniowa promocja – SPRAWDŹCIE koniecznie!

3 4 7b IMG_8160a 2 11