Jasne, pastelowe zdjęcia naturalnie wpisują się w klimat ślubny, podkreślając jego delikatny, romantyczny charakter. W takim wlaśnie stylu fotografuje i filmuje  duet Weddingmotion z Rzeszowa – czyli Sandra Głowińska i Adrian Kilar, zwracając ogromną uwagę na światło.

Floria, czyli Sandra tak pisze o sobie: Fotograf z zawodu i zamiłowania. Ma fioła na punkcie lawendy i pastelowych kolorów, co stara się odzwierciedlić w swoich pracach, uwielbia wszystkie pory roku, te zimne i ciepłe. Nieustanną częścią jej życia są podróże, najczęściej jako cel swoich podróży wybiera kraje dalekiego wschodu. Drugą pasją jej życia jest pieczenie, gotowanie oraz Sushi. Współpracowała z wieloma firmami jako fotograf. Obecnie współpracuje z magazynem Day&Night. 

Adrian o sobie: Hey. Urodziłem się w Krynicy. Ale nie mam tego na kamerze. Później studiowałem filozofie i reżyserię, by zrozumieć, co jest najważniejsze dla człowieka w filmie. Wciąż szukam tajnych technik, które sprawiają, że „coś” staje się „czymś”,  czymś wyjątkowym. Takie też filmy wam pragnę zaoferować.

Pierwsza sesja autorstwa Weddingmotion pochodzi ze ślubu Alicji i Marcina. Kolejne pokażemy Wam – z nieukrywaną przyjemnością – już wkrótce.

fotografiaslubnarzeszow-weddingmotion fotografiaslubnarzeszow-weddingmotion2 zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (3) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (4) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (8) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (10) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (17) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (19) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (20) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (22) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (23) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (24) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (26)zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion-25 zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (28) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (31) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (33) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (35) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (38) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (39) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (40) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (41) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion (196) zdjecia-slubne-rzeszow-weddingmotion-16

fot: www.weddingmotion.pl