Dziś zaglądamy do portfolio Pawła Słowika i przedstawiamy reportaż ze ślubu Arka i Louisy:

„Jako fotograf ślubny staram się moim klientom prezentować jak najwięcej zdjęć z mojej pracy podczas dnia ślubu tak i tym razem ponad 140 kadrów prezentuje wspaniały, pełen emocji i uśmiechów ślub Louisy i Arka. Wyjątkowe i wymagające światło zmieniające się z chwili na chwile podczas ceremonii. Zbliżające się oberwanie chmury podczas oczekiwania na powitanie młodej pary na sali weselnej zmieniające światło i ew. miejsce powitania. To sprawia że trzeba mieć dużo doświadczenia jako fotograf ślubny by szybko zareagować i odnaleźć się w nowo zaistniałej sytuacji, aby nie przeoczyć tych jakże wyjątkowych momentów w życiu każdej młodej pary. Arek i Louisa to wyjątkowa para, pełna radości, uśmiechu i miłości do siebie i otaczającego ich świata. To wszystko widać na ich zdjęciach ślubnych.
Zabawę weselną oprócz wspaniałych gości z Polski i Szwecji uświetniali najlepsi jakich do tej pory spotkałem wodzireje, którzy rewelacyjnie bawili wszystkich weselników do białego rana.”

Paweł Słowik
slub-fotograf-warszawa_02 slub-fotograf-warszawa_03 slub-fotograf-warszawa_11 slub-fotograf-warszawa_10 slub-fotograf-warszawa_09 slub-fotograf-warszawa_08 slub-fotograf-warszawa_05 slub-fotograf-warszawa_04 slub-fotograf-warszawa_12 slub-fotograf-warszawa_13 slub-fotograf-warszawa_14 slub-fotograf-warszawa_15 slub-fotograf-warszawa_17  slub-fotograf-warszawa_19 slub-fotograf-warszawa_33 slub-fotograf-warszawa_32 slub-fotograf-warszawa_31 slub-fotograf-warszawa_30 slub-fotograf-warszawa_26

A tutaj relacja video:

Fot. Paweł Słowik / www.slowik.eu