Suknie ślubne oraz dodatki NOVIA BLANCA to kwintesencja piękna i kobiecości.
Inspirowane retro i vintage są spełnieniem marzeń Panien Młodych ceniących sobie ponadczasową elegancję i klasyczne kroje. Suknie znajdujące się w ofercie to alternatywa dla kobiet o wyrafinowanych gustach, poszukujących prostej formy z nutką ekstrawagancji. Delikatne koronki, zwiewne materiały, kryształowe aplikacje… nasze suknie wykonane są jedynie z najlepszych tkanin, które sprawią, że każda Panna Młoda poczuje się w tym dniu nie tylko pięknie, ale i wygodnie.Wszystkie suknie są szyte na miarę, a dodatki wykonywane ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół.

Wszystkie przyszłe Panny Młode zapraszamy na przymiarki sukni do atelier, mieszczącego się przy Placu Wilsona w Warszawie. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie jakie udało nam się zdobyć w dziedzinie ślubnych stylizacji z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze sukni i dodatków. Naszym klientkom poświęcamy 100% zaangażowania i uwagi, dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania.
W atelier znajduje się obecnie 25 modeli sukni.

Więcej informacji znajdziecie na www.novia-blanca.pl, a pytania kierujcie na adres: suknie@novia-blanca.pl, (tel. 889666660)

MKM_1z MKM_3z

Alchemilla Antalia Belissa Canna Cannis Cydia Euthalia Jovilia Nymphalis Primula Pulsatilla Reseda Tulipa Venna Venus