Tak mnie opisała Siostra na poczekaniu, tak zostało 🙂 …coś w tym jest.
E for Event = E for Emilia
E for Event jest tym, co Emilia lubi najbardziej – dekoracje, grafika, wzornictwo, kolory, papier i nożyczki, klej i igła. Do tego E jak Emocje!
E, bo Emilia to architekt krajobrazu z wykształcenia. Do tego grafik i pogromczyni papieru, stylistka i dekoratorka. Cały pakiet jest dostępny od zaraz, na telefon i z dostawą do domu!

Od półtora roku zajmuję się papierowymi dekoracjami. Początkowo bardzo prywatnie – przygotowując dekoracje na wesele siostry i szwagra, potem już profesjonalnie. Okazało się, że to jest to! Składanie setek żurawi i pomponów sprawia mi przyjemność, a satysfakcja, gdy oglądam końcowy efekt, miny Państwa Młodych i ich gości, nie ma sobie równych.
Reklama szeptana jest najlepszą reklamą – pary, które widziały moje dekoracje zgłaszają się z kolejnymi zapytaniami. To największa rekomendacja, a dla mnie wielka motywacja. Wciąż szukam inspiracji, mam masę pomysłów na nowe dekoracje i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła je wszystkie zrealizować.

DEKORACJA  ZIMOWA  WNĘTRZA  RESTAURACJI  PRZYSTAŃ  W  OLSZTYNIE

Pod koniec listopada dostałam bardzo duże i bardzo przyjemne zamówienie – 200 białych pomponów dla jednego z najpopularniejszych miejsc w Olsztynie – Restauracji Przystań. Właściciele nie raz widzieli moje dekoracje weselne, ponieważ większość wesel, które dekorowałam, odbyło się właśnie tam. Pompony miały wisieć przez cały zimowy okres – wciąż wiszą, co bardzo mnie cieszy. Dopiero gdy widzę efekt końcowy, jak te dekoracje funkcjonują we wnętrzu, współgrają z wystrojem i aurą za oknem, czuję pełnię satysfakcji z pracy, radość i potwierdzenie, że warto poświęcić tak dużo czasu i starań dla takiego efektu.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Projekt, wykonanie i fotografie:
Beznazwy-1
http://eforevent.pl/