Za oknem jeszcze gdzieniegdzie śnieg, ale my już wybiegamy naprzód do cieplejszej pory roku jaką jest wiosna i lato. Z myślą o przyszłych Pannach Młodych powstała przepiękna sesja zdjęciowa w ciepłych pastelowych kolorach. Zdjęcia zostały wykonane przy współpracy kilku pasjonatek z Trójmiasta, które łącząc swoją pracę i miłość do ślubów pokazują, że ten jeden dzień może być niebanalnym wydarzeniem. Dziś prezentujemy sesję wykonaną specjalnie dla Sopockiego Atelier sukien ślubnych – „Suknie Marzeń”, w której pojawiają się najpiękniejsze kreacje nowojorskiej projektantki Very Wang.

Modelka: Jagoda Podsiadło
Make-up: Patrycja Kowalczyk
Stylizacja: Anita Bizon z Fru Wedding Design https://www.facebook.com/FruWeddingDesign
http://fruweddingdesign.blogspot.com/

Sukienki: Vera Wang – Atelier Suknie Marzeń
https://www.facebook.com/SuknieMarzen
http://www.sukniemarzen.pl/

Zdjęcia: Gosia Michalak Photography
https://www.facebook.com/GosiaMichalakPhotography
http://gosiamichalak.com/

Sesja odbyła się w Zatoce Sztuki w Sopocie
www.facebook.com/Zatoka.Sztuki

Atelier Suknie Marzeń to miejsce z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą.Wszystkie przyszłe Panny Młode otrzymają tu profesjonalną obsługę i doradztwo z zakresu mody ślubnej. Suknie Marzeń to kolekcja prosto z nowojorskich salonów ślubnych. Na miejscu można przymierzyć wiele modeli oraz zamówić suknie z katalogowych propozycji. Atelier sprowadza na zamówienie suknie znanej i cenionej na całym świecie projektantki Vera Wang a także suknie innych amerykańskich projektantów. Wystarczy odwiedzić poddasze sopockiej kamienicy, gdzie spełniają się wszystkie ślubne marzenia.

Gosia Michalak fotografuje z miłości i pasji. Jej zdjęcia są niepowtarzalne, potrafi uchwycić przepiękne momenty i zamknąć całą sesję w niezapomnianą historię. Wydobywa piękno z ludzi i rzeczy, które fotografuje, wychwytuje i zatrzymuje w kadrze wyjątkowe chwile.

Anita Bizon z Fru Wedding Design to stylistka, konsultant ślubny. Spędziła 7 lat pracując jako dekorator zanim założyła Fru Wedding Design, które zajmuje się organizowaniem niezapomnianych uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych i sesji ślubnych spełniając marzenia Młodych Par. Począwszy od ogólnego zarysu, po wystrój, zaproszenia i malutkie detale, których na pierwszy rzut oka wcale nie widać. Prowadzi również blog Fru Wed gdzie daje upust swojemu uwielbieniu do rzeczy pięknych ,tworząc inspiracje, które przedstawiają niekonwencjonalne pomysły na ten jeden magiczny dzień.

Gosia Michalak 1 Gosia Michalak 2 Gosia Michalak 3 Gosia Michalak 4 Gosia Michalak 5 Gosia Michalak 6 Gosia Michalak 7 Gosia Michalak 8 Gosia Michalak 9 gosia Michalak 10 gosia Michalak 11 Gosia Michalak 12