Ania, właścicielka bloga KREATYWNY  ŚLUB (kreatywnyslub.com), dzieli się z nami i Wami swoimi ślubnymi projektami DIY. Ania jest niezwykle kreatywna, staranna i systematyczna, sama rozrysowuje swoje projekty, skrupulatnie opisuje i fotografuje poszczególne kroki. Zatem do dzieła i przyjemnej zabawy!

Czy wielu z gości zaproszonych na wasz ślub zna was jako parę? Wesela mają to do siebie, że dla dalekiej rodziny, może to być pierwsza okazja do poznania obojga państwa młodych. Warto więc tego dnia podkreślić personalne akcenty i podzielić się z najbliższymi detalami z naszego związku.

Poniższy pomysł na ramkę można wykorzystać jako element dekoracyjny sali. Będzie to również idealna pamiątka ślubna dla nowożeńców. W zależności od naszych upodobań podkreślone zostaną istotne dla pary miejsca lub daty.

DSCN2700DSCN2697

 KOSZT: bardzo niski

 CZAS: kilka minut

 MATERIAŁY: ramka, nożyczki, klej, podwójna taśma klejąca, kolorowe papiery, wydrukowane mapy/obrazki, pisak

 

PORADA

Ramka przedstawiająca ważne wydarzenia ze związku pary młodej będzie także idelanym prezentem na ślub. Przed jej wykonaniem upewnijmy się jednak, że styl map oraz wybrana przez nas kolorystyka będą pasowały do wystroju wnętrzna mieszkania przyszłych małżonków.

KROK 1

Przygotowania do pracy rozpoczynamy od wyboru map (lub tła do dat) i wydrukowania potrzebnych materiałów.

Maps

KROK 2

W przypadku obu projektów detale nanosimy na wybrane przez nas tło i komponujemy trzy obrazki potrzebne do wypełnienia ramki.

Maps1

KROK 3

Następnie na ramkę nanosimy komentarze opisujące wybrane przez nas wydarzenia. W tym celu możemy posłużyć się zarówno pisakiem, jak i wydrukowanymi naklejkami.

Maps2

WYKOŃCZENIE

Tak wykonana ramka będzie doskonałą ozdobą sali weselnej.

DSCN2688DSCN2691

Tekst, zdjęcia i wykonanie: Ania – kreatywnyslub.com