Kolorowe buty??? Nie, dziękuję! Wstążka w pasie… hmmm… to już było!

W 2013 Drogie Panny Młode wkładamy naszyjniki i zapinamy kołnierzyki, tak , tak!!!
Nie wiem, czy przekonam was słowami, ale znalazłam kilka zdjęć i chyba nie powiecie, że to nie jest fajny i oryginalny pomysł???? Z naszyjnikiem można nosić się różnie: jak z czerwonego dywanu, jak z wielkiego miasta, ale też sielsko i nawet plażowo. Jeden, jedyny warunek jest taki, że naszyjnik ma być duży- to główny element ślubnej stylizacji w takim wydaniu. Nie ma przeproś-musi być widoczny!

A jeżeli naszyjniki, to nie do końca pomysł dla was, to co powiecie na ślubny kołnierzyk??? Ten element garderoby absolutnie świeci teraz swoje triumfy i fajnie z niego skorzystać również w tym jedynym dniu. Taki kołnierzyk doda uroku każdej Pannie Młodej, a wybór jest ogromny: szydełkowe, proste i klasyczne, z cekinami, perłami… te ostatnie świetnie zastępują biżuterię.

No i jak podobają się wam takie stylizacje?:)

Pozdrawiam,
Kinga Cecot
konsultantka ślubna Perfect Moments
www.perfectmoments.pl

Fot: ideasmarta.blogspot.com, socialbliss.com, bridenthecity.com, brudeperlen.blogspot.com
1700louisiana.blogspot.com, theberry.com, pinterest.com, lovemydress.net, fragmentsdereves.com, bellethemagazine.com, rusticweddingchic.com, weddingsparrow.wordpress.com, weddingbee.com, austingrosblog.com, newsgab.com, ruffledblog.com, itscamilleco.com, crimsonedgeevents.co.za, esther.com.au, tumblr.com, thelane.com, etsy.com