Od kilku sezonów zarówno w branży ślubnej jak i w modzie można zauważyć motyw wąsów. Ciekawy, przyciągający uwagę, do wykorzystania W KAŻDYM elemencie wesela, a do tego niewielkim kosztem, a nawet – samemu.  Jak to zrobić? Poniżej właśnie chcę Wam pokazać.
Stylizacja jest połączeniem retro stylu z nowoczesnym podejściem do tematu wesela.
UWAGA: stylizacja może powodować bóle brzucha spowodowane niekontrolowanym wybuchem śmiechu (szczególnie podczas własnoręcznego wykonywania).

ZAPROSZENIA I INNA PAPETERIA ŚLUBNA

Te elementy możesz zaprojektować już na kilka miesięcy przed ślubem. Tworząc zaproszenia z tak oryginalnym motywem na pewno zaciekawisz gości.

Przygotowując dekoracje stołów możesz zainspirować się klasycznym logo I LOVE NY,  zmieniając go np. na numery stołów.

Wąsy na serwetkach, kubkach i słomkach?

SAMOCHÓD

Jeśli chcesz aby stylizacja była bardzo wyrazista i mocno zauważalna od razu gdy się pojawicie, może i samochód przystroisz klasycznym wąsikiem?

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

Warto podziękować gościom za przybycie. Ze względu na ciekawą stylizację na pewno zapamiętają to wesele, a na pamiątkę będą mieli również zdjęcia z wąsami na patyczkach lub broszki w oczywistym kształcie oraz przypinki.
Zachęcam Was tutaj do szalonej budki, w której każdy z gości będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z uroczymi wąsami na patyku.

SŁODKOŚCI

Aby jeszcze bardziej podkreślić motyw przewodni, możesz wybrać cukiernie, która ozdobi tort, stworzy ciasteczka czy babeczki oczywiście z wąsami.

BIŻUTERIA:

A dlaczego by nie wybrać biżuterii w tym kształcie? Ty możesz pomalować paznokcie z małymi wąsikami, a Twoja świadkowa lub druhny, pierścionki, naszyjniki , opaski lub wsuwki.

SESJA ZDJĘCIOWA

Sesja nowożeńców i orszaku ślubnego –  oczywiste z jakim motywem?

Taki motyw na pewno świetnie będzie komponować się ze stylem retro.
Uśmiechu pod wąsem na Waszym weselu!!!

Katarzyna Czerny
Konsultantka ślubna Perfect Moments
www.perfectmoments.pl

fot: www.damaskweddinginvitations.net, freeimagefinder.com, www.quirkyboutique.com, www.designboom.com, lap-stajla.blog.onet.pl
wherethewildthoughtsrun.blogspot.com, fakemustachepatrol.com, blogs.dexknows.com, www.m5board.com, forums.subdriven.com, madame-wanderlust.blogspot.com, favim.com/image/136047, modernrags.com, lap-stajla.blog.onet.pl, theartofbeingperfect.blogspot.com, cutestfood.com, justjennrecipes.com, cupcakestakethecake.blogspot.com, penguinsandparentheses.blogspot.com, www.bakingishot.com, ambre.brun.pinger.pl, www.artfire.com, thinkinginvain.blogspot.com
blog.magpiejewellery.com, curiousoddities.wordpress.com, www.betwixtstudio.com, WWW.eleganckiewesele.pl, www.slubclick.com, wherethewildthoughtsrun.blogspot.com