Ania, właścicielka bloga KREATYWNY  ŚLUB (kreatywnyslub.com), dzieli się z nami i Wami swoimi ślubnymi projektami DIY. Ania jest niezwykle kreatywna, staranna i systematyczna, sama rozrysowuje swoje projekty, skrupulatnie opisuje i fotografuje poszczególne kroki. Zatem do dzieła i przyjemnej zabawy!

Na osi czasu mojego związku rok 2012 zapisze się jako ten, w którym się pobraliśmy. Zresztą każda z par z pewnością systematycznie kolekcjonuje przełomowe daty, które były niezwykle ważne dla obojga partnerów. Uważam, że takie kalendarium może stanowić doskonały element stylizacji ślubnej. Oto moja propozycja – nazwy stołów z czasową mapą związku.

Wybór lat w tym przypadku jest zupełnie dowolny. Możemy opisać romantyczne wydarzenia, takie jak zaręczyny czy wspólne podróże, lub wspomnieć o istotnych dla nas zdarzeniach, na przykład o imprezie sportowej lub koncercie muzycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KOSZT: niski

 CZAS: ok. 2 tygodnie

 MATERIAŁY: kolorowe papiery, klej, nożyczki, drukarka, własne zdjęcia

 

PORADA

Szata graficzna kartek powinna nawiązywać do stylu dekoracji stołów. Warto rownież zadbać o personalne akcenty, takie jak zdjęcia lub dodatkowe informacje o parze młodej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KROK 1

Wydrukowane plakietki z datami wycinamy w wybranym przez nas formacie. Następnie wybieramy paletę kolorów i wzorów, za pomocą których dodamy szyku naszej ekspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KROK 2

Ilość warstw i odcieni jest zupełnie dowolna. Warto jednak pozostać w tej samej tonacji kolorów i nie przesadzić z ilością wzorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYKOŃCZENIE

Prezentacja nazw stołów powinna współgrać ze stylizacją dekoracji sali. Do ekspozycji możemy wykorzystać zarówno ramki na zdjęcia, jak i podstawki.

OPCJA 1 – Ramka na zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPCJA 2 – Podstawka (zdjęcie jako główna ozdoba)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPCJA 3 – Podstawka (wzorzyste wykończenie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia i wykonanie: Ania – kreatywnyslub.com