„Chciałabym przedstawić Wam niezwykle romantyczną sesję narzeczeńską Justyny i Radka, która odbyła się ostatniego dnia września w Łodzi. Justynę znam już od czasów liceum i od tamtej pory jest jedną z najbliższych mi osób. Wiadomość o ślubie z jej ukochanym Radkiem bardzo mnie ucieszyła. Zresztą od razu wiedziałyśmy, kto zajmie się przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia 😉
Za moją namową Justyna i Radek zdecydowali się także na sesję narzeczeńską. Oboje bardzo chcieli, aby była delikatna i romantyczna, koniecznie na świeżym powietrzu. Od razu pomyślałam, że musi to być sesja w dzikim sadzie. Zdjęcia, które widzicie to efekt naszej wspólnej wizji. Nie zabrakło tak uwielbianych przeze mnie detali: zaproszeń na przyjęcie zaręczynowe (które odbędzie się już wkrótce!), babeczek, wianka, był nawet tort!

Sesja narzeczeńska Justyny i Radka była koordynowana przez Your Perfect Wedding. Zajęliśmy się dopracowaniem wszystkich detali, dbaliśmy aby Para Młoda oraz wszystkie osoby biorące w niej udział czuły się komfortowo i mogły w pełni oddać się pracy.

Oto szalenie w sobie zakochani Justyna i Radek w obiektywie Roberta Przepiórki.”

Oprac: Kasia Burzyńska – Your Perfect Wedding
fotografia: Robert Przepiórka ǀ Robert Przepiórka Fotografia
make up: Patrycja Skórzak ǀ Wizaż Łódź
florystyka: Salon kwiatowy Maja
papeteria: Hello Prints
stylizacja i koordynacja: Kasia Burzyńska ǀ Your Perfect Wedding – www.yourperfectwedding.net.pl