Czerwone usta są klasyczne, ponadczasowe i eleganckie. Jednak większość Panien Młodych nadal decyduje się na tradycyjny, jasny makijaż ślubny. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie. Jasne usta będą wyglądać jeszcze jaśniej na zdjęciach, natomiast muśnięte odpowiednio dobraną, czerwoną pomadką…. jak marzenie.
Czerwone usta to propozycja nie tylko dla Panien Młodych o oliwkowej cerze. Także tym z Was, które mają jasną, nawet porcelanową cerę, kontrast w postaci żywego koloru na ustach doda jedynie zmysłowości.
W parze z czerwoną pomadką niezwykle romantycznie wyglądać będzie koronkowa sukienka oraz fryzura w stylu lat 20-tych. Drogie Panie, śluby tej jesieni na pewno nudne nie będą!

 

Fot: josevillablog.com; omgimgettingmarried.com; onewed.com; eyeshadowlipstick.com; glamour.com; eyeshadowlipstick.com; bridalmusings.com; weddingobsession.com; lover.ly; simplebauty101.com; josevillablog.com; lover.ly; lover.ly; josevillablog.com; besthairstylecuts.com; bridalmusings.com; greenweddingshoes.com

Inspiracje zebrała dla Was Katarzyna Burzyńska z Agencji Ślubnej Your Perfect Wedding – więcej o firmie w naszym Katalogu