Mucha pod szyją mężczyzny to wciąż rzadki widok. I zupełnie niesłusznie. Mucha jest moim zdaniem wyrazem charakteru i indywidualności. Jak twierdził Oscar Wilde „nauczenie się jak perfekcyjnie wiązać muchę, jest pierwszym istotnym krokiem w życiu każdego mężczyzny”. Zgadzacie się lub nie, muchy zamiast krawata nosiło wielu sławnych mężczyzn. Oprócz rzeczonego już Oscara Wilde byli to między innymi Frank Sinatra i James Dean.
Obecnie mucha to nie tylko wyraz konserwatywnej klasyki. Coraz więcej mężczyzn łączy je z kolorowym i designerskim strojem. Muchy stanowią także coraz częstszy wybór przyszłych Panów Młodych i to nie tylko w wersji eleganckiej. Kolorowe, w paski, w grochy – oczywiście wszystko zależy od dodatków Panny Młodej i całej stylizacji wesela.
Czy i Wy macie zamiar wybrać muchę zamiast krawata na ten wyjątkowy dzień? A może jest dla Was wciąż zbyt ekstrawagancka? Czekam na Wasze opinie!

Fot: stylemepretty.com; onewed.com; tungstenringsandbands.com; bridevsgroom.co.uk; onewed.com; bridalmusing.com; stylemepretty.com; stylemepretty.com; stylemepretty.com; stylemepretty.com; jessicalynn402.blogspot.com; stylemepretty.com; stylemepretty.com; pewienpan.pl

Inspiracje zebrała dla Was Katarzyna Burzyńska z Agencji Ślubnej Your Perfect Wedding – więcej o firmie w naszym Katalogu