Każda prawdziwa romantyczka kocha koronki. Koronka jako motyw przewodni ślubu nie tylko wprowadzi wiele miękkości i romantyzmu do Waszej uroczystości, ale jest to także świetny sposób zachowania tradycji, polegającej na dodaniu „czegoś starego”.
Małe, koronkowe kokardki świetnie sprawdzą się jako dodatek do zaproszeń ślubnych, bądź element bukietu Panny Młodej. Koronkowe obrusy i serwety będą piękną dekoracją stołów i słodkiego bufetu. Ogromne wrażenie na zebranych gościach zrobi z pewnością koronkowy tort.


Nie zapominajcie, że koronki kochają także projektanci. Pojawiają się one we wszystkich najbardziej kobiecych sukniach ślubnych.

Fot.: blog.weddingwire.com; lovellabridal.com; onewed.com; stylemepretty.com; lovellabridal.com; weddingsbylilli.com; inspiredbythis.com; greenweddingshoes.com; styleunveiled.com; prettywedding.pl; stylemepretty.com; weddingwindow.com; bellethemagazine.com; inspiredbythis.com; rosalindmillercakes.com; weddingsbylilly.com; rosalindmillercakes.com; lovellabridal.com; onewed.com; onewed.com; jlmcouture.com

Inspiracje zebrała dla Was Katarzyna Burzyńska z Agencji Ślubnej Your Perfect Wedding – więcej o firmie w naszym Katalogu

Inne koronkowe inspiracje tutaj.