Fiolet z dodatkiem fuksji – to kolory, które Ola i Konrad wybrali, jako motyw przewodni ślubu. Dekoracje w tym kolorze miały stanowić dopełnienie do dodatków, które wybrali młodzi: Ola – lawendową szarfę, którą przewiązana była jej suknia, Konrad – fioletowy krawat. Dla Oli przygotowałam bukiet ślubny z róż Aqua (pięknej odmiany w kolorze fuksji), eustom w kolorze lawendowym i fioletowy, rzadko spotykanej scabiosy oraz fioletowej hortensji. Miniaturkę bukietu ślubnego otrzymała świadkowa, a dopełnieniem stroju Konrada była butonierka z lawendowej eustomy. Czarny kabriolet, którym młoda para pojechała do ślubu udekorowałam różowymi goździkami i zwojami kremowego i fioletowego ratanu. Po wyjściu z kościoła młoda para została obsypana przez gości masą płatków róż.

Wesele odbyło się w bardzo urokliwym miejscu – w restauracji na warszawskiej Saskiej Kępie. Na pięknie przygotowanych okrągłych stołach ustawione były niewielkie kompozycje kwiatowe w szklanych naczyniach przewiązanych fioletową szarfą. W kompozycjach znalazły się hortensje, róże, eustomy, goździki, scabiosy, mikołajki oraz gerbery – oczywiście w kolorach przewodnich ślubu. Przez przeszklone ściany roztaczał się piękny widok na dzikie koryto Wisły oraz letni ogród restauracji. Świece ustawione między elegancką zastawą tworzyły po zmroku niepowtarzalny klimat.

Autorka – Magdalena Kieloch-Gąska – jest dyplomowaną florystką i właścicielką pracowni Sun Flower w Warszawie. Po kilku latach pracy w bankowości dopiero w świecie kwiatów jej dusza artystki odnalazła spełnienie. Lubi eksperymentować, bawić się kolorami, strukturami i fakturami.

Fotografie: www.sunflower.waw.pl

Więcej informacji znajdziecie w naszym Katalogu.