Urzekają mnie czyste i proste formy dekoracji kwiatowych, są takie urocze same w sobie. Główną gwiazdą w nich jest kwiat i to on nadaje kompozycji ostatecznie atrakcyjny wygląd.
Bez względu na to jakiego kształtu będzie weselny stół, odpowiednio dobrane kompozycje w naczyniach będą prezentować się równie dobrze. Niskie dekoracje pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Wiele małych wazonów, dzbanuszków czy waz porozstawianych na stołach potrafi zdziałać cuda. Do takiego stylu dekoracji idealnie pasuje duża ilość świec.
Dobrze jest, jeśli kwiatowa dekoracja sali weselnej jest wykonana z tych samych lub podobnych kwiatów co bukiet ślubny. Ale nie musi tak być, nawet jeśli kolorystyka i kształt kwiatów będzie zbliżony to całość dekoracji śubnej będzie zachwycająca.

Ta kompozycja została wykonana z zawilca wieńcowego, goździka gałązkowego i liści Senecio. Wszystkie rośliny dzięki odpowiedniemu wykonaniu i zabezpieczeniu kompozycji mają ciągły dostęp do wody, a dzięki temu długo pozostaną piękne i świeże.

Kompozycja w ceramicznym dzbanuszku w kolorze bieli tulipana i uroczego błękitu szafirka.

Na koniec, dekoracje w stylu rustykalnym wykonane przy użyciu metalowych puszek.

Autorka – Katarzyna Pawluk – jest właścicielką Kwiatowego Atelier. Z zamiłowania i ogromnej pasji florysta i fotostylista, dyplomowany architekt krajobrazu i fotograf.

Fotografie i realizacja kompozycji: Kwiatowe Atelier Katarzyna Pawluk.

Więcej informacji w naszym Katalogu.